نظرات شما

نظرات والدین
شاهان جان

سلام و خسته نباشید خدمت خانم دکتر منصوری و تیم سخت کوش و خوش برخوردشون که به زندگی من امید دادن. پسرم شاهان الان هفت روزه ست. من 24 آبان 1401 انتقال جنین انجام دادم.

نظرات والدین
دخترای قشنگم

اینم دخترای من! با تشکر از خانم دکتر منصوری و همکاران عزیزشون. خداروشکر بابت نعمتی که به زندگیم داد و ممنون از شما و دلگرمی که بهم میدادین.

نظرات والدین
یاسین و یسنا کوچولو

این فرشته ها نتیجه تغییر باور های قدیمی با جدید هستند خداوند عاشق ماست و خواهان خوشبختی ماست به شرطی که ما در راستای هدف مون تلاش کنیم و با ناامیدی ها بها ندیم. ما هم مثل همه کسایی که براحتی بچه دار نمی شدند بودیم خیلی راها و درمان ها رو انجام دادیم اما نا امید نشدیم در نهایت خدا توسط یه دوست آدرس شما رو سر راه ما گذاشت . و ما تمام تلاش مون رو کردیم تمام راهکار هایی که تو مرکز به ما گفتند دقیقا سعی کردیم انجام بدیم و در نهایت نتیجه کار رو به خدا واگذار کردیم. خدا هم لطف خودش رو از ما دریغ نکرد و نتیجش شد این دوتا دسته گل یاسین و یسنا

نظرات والدین
آنیسا جان

آنیسا خانوم نعمت خداوند بود که با دستان مهربان و زحمت کش بیمارستان نوین گرما بخش زندگی ما شد. گرمایی که ده سالی بود گم شده بود و کم کم داشت به کلی فراموش می‌شد. کمال تقدیر و تشکر رو از تک تک پرسنل این بیمارستان دارم.