تنظیمات استایل سایت

انتخاب نوع نمایش

 • Full
 • Boxed

انتخاب رنگ

 • skyblue
 • green
 • blue
 • coral
 • cyan
 • eggplant
 • pink
 • slateblue
 • gold
 • red

کلینیک فوق تخصصی بیماران بین الملل ( IPD )

کلینیک فوق تخصصی بیماران بین الملل ( IPD )

مسئول واحد IPD

سرکار خانم هژبر

واحد بیماران بین الملل

با تشکر فراوان از شما بیماران عزیز که مرکز درمان ناباروری نوین واقع در شهر مقدس مشهد در کشور ایران را جهت درمان ناباروری خود انتخاب کرده اید. ایران به واسطه داشتن میراث فرهنگی غنی، نه تنها یک مقصد توریستی بسیار محبوب است بلکه از آنجا که از نظر پزشکی در سطح بالایی قرار دارد و توان ارائه خدمات فوق تخصصی در سطوح پیشرفته با حداقل هزینه های درمانی نسبت به سایر کشورهای همجوار و کشورهای اروپایی را دارد، به یک مقصد درمانی نیز تبدیل شده است. البته همکاری فی مابین وزارت بهداشت جمهوری اسلامی ایران با سفارت خانه های سایر کشورها جهت دادن ویزای درمانی و استقرار در کشور ایران در مدت زمان لازم، این روند را تسهیل کرده است.   

 

مدیریت واحد IPD

سرکار خانم رحیمی

  شهر مشهد، علاوه بر اینکه یک قطب زیارتی (پایتخت معنوی ایران و پایتخت تمدن کشورهای اسلامی در سال 2017) محسوب می گردد، همچنین یکی از بزرگ ترین شهرهای کشور ایران است که دارای جاذبه های گردشگری متعدد می باشد و امکان استفاده از کلیه خدمات زیارتی و درمانی و متنوع‌ترین اماکن اقامتی و هتلینگ در سطوح مختلف برای گردشگران و بیماران فراهم می باشد.

شرکت های متعدد گردشگری و سلامت تحت نظارت وزارت بهداشت جمهوری اسلامی در شهر مشهد مستقر می باشند و ضمنا سایت معاونت درمان وزارت بهداشت در استان خراسان رضوی به آدرس اینترنتی …… پاسخگوی هر گونه پرسش شما بیماران محترم می باشد.

مرکز ناباروری نوین با قدمتی حدود بیش از یک دهه فعالیت در زمینه درمان ناباروری، پیشینه ای پربار در این راستا دارد. در این مرکز، در کنار استفاده از تجارب پزشکان متخصص و متبهر در زمینه درمان نازایی، استفاده از مدرنترین و پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی و تشخیصی و به کارگیری جدیدترین متدهای درمانی بر اساس آخرین تکنولوژی روز دنیا، این مرکز را به یکی از پرمراجعه کننده ترین مراکز درمان ناباروری تبدیل کرده است. ما به داشتن آمار موفقیت بالا در طی سال های متمادی و محقق کردن آرزوی بسیاری از زوجین نابارور بر خود می بالیم.

در این مرکز کلیه روش ها و تکنیک های جدید درمان ناباروری از جمله: IUI (تزریق داخل رحمی)، لقاح خارج رحمی  (میکرواینجکشن و IVF)، روش های جایگزین نظیر: اهداء جنین، اهداء تخمک و رحم جایگزین، استفاده از بانک های تخصصی و مجهز جهت فریز جنین،  تخمک و اسپرم جهت حفظ باروری، انجام می گیرد. عمل های جراحی زنان مانند هیستروسکوپی و لاپاروسکوپی و عمل های جراحی در مردان مثل انجام واریکوسلکتومی، بیوپسی بیضه (TESE, PESA, micro TESE) ، کریپتورکیدیسم و …. به عنوان روشهای معمول درمانی و تشخیصی در این مرکز می باشند. از دیگر افتخارات مرکز نوین، انجام روش های تشخیصی ژنتیکی پیش از لانه گزینی (PGD) و انتخاب جنسیت (sex selection) قطعی به کمک IVF+PGD می باشد.

·       لازم به ذکر است که قوانین شرعی مربوط به روش های جایگزین نامبرده بر اساس آخرین فتواهای مراجع معظم اسلامی و قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران در این مرکزارائه می گردد.

در راستای این سیاست تیم درمان ناباروری نوین تلاش می کنند تا با فراهم آوردن  محیطی گرم، صمیمی و علمی، روند درمانی بیماران به بهترین و کم تنش ترین وجه، در حداقل زمان ممکن و با بالاترین درصد موفیقت به انجام برسانند.

     واحد بیماران بین الملل (IPD)

واحد بیماران بین الملل مرکز نوین وظیفه خدمت رسانی به بیماران خارجی در زمینه درمان ناباروری را بر عهده دارد که شامل هماهنگی با واحد پذیرش جهت بستری بیمار، هماهنگی با پزشک IPD جهت ویزیت اولیه و تعیین پزشک معالج، هماهنگی با بخش بستری و اتاق عمل، هماهنگی با واحد پذیرش جهت برآورد هزینه درمان و تسویه حساب و در نهایت پیگیری درمان بیماران که از جمله وظایف کارشناسانِ واحد IPD است. مسئول پیگیری کلیه خدمات درمانی مرتبط با بیمار بستری شده از طریق دپارتمان بیماران بین‌الملل، به عهده‌ی پزشک IPD است. جهت ارائه سریع‌تر و با کیفیت‌تر خدمات به بیماران پذیرش شده از طریق دپارتمان بیماران بین الملل، ارائه خدمات در خارج از نوبت‌بندی معمول نیز صورت می‌گیرد.

معرفی اعضاء تیم مرکز نوین در سایت قابل مشاهده می باشد.

v   لازم به ذکر است که بر طبق آخرین قوانین هیئت دولت و وزارت بهداشت و درمان کشور ایران، می بایست هر گونه اقدامات درمانی جهت کلیه اتباع غیرایرانی، در مراکز و بیمارستانهای دارای مجوز IPD انجام گردد که یکی از مهمترین مفاد آن، داشتن مترجم به زبان مربوطه مقیم در مراکز است که البته تداخلی با داشتن مترجم خصوصی خارج از مرکز درمان ناباروری توسط بیماران ندارد. مترجمین مقیم در مراکز ملزم به ارائه خدمات به بیماران محترم فقط در طول دوره درمان و در مرکز مربوطه می باشند.

 

v   نکته: در زمینه اهداء، این مرکز تابع آخرین قوانین دولت جمهوری اسلامی ایران می باشد که با توجه به آخرین دستورات وزارت بهداشت و درمان، استفاده از اسپرم اهدایی ممنوع می باشد. ولی اهداء تخمک، اهداء جنین و رحم اجاره ای، در این مرکز قابل انجام می باشد که طبق قوانین بین المللی و قوانین دولت ایران، حتما می بایست فرد دهنده هم ملیت با بیمار باشد